Laika prognoze

Pa stigu uz STIGU

Indulis-Viduss

Dalībnieku saraksts

dalibnieki

Stiga Trophy'12 filma

2013 bekeles ff 12 08

Mēs medijos

Mes-medijos

Rezervē savlaicīgi!

Hotels-stAuto svari

Stiga Trophy 2012 sacensībās tehniskās komisijas laikā visiem sportistiem bija lieliska iespēja nosvērt savas automašīnas, lai mēs visi beidzot noskaidrotu, kāds tad īsti ir trofi reidu automašīnu svars! Paldies tehniskajam komisāram Mārim Podiņam, kurš piepildīja mūsu ieceri un saorganzēja elektroniskos svarus, lai šos mērījumus varētu veikt!

Šeit apskatāmi mērījumu rezultāti: SVARI.pdf

Off-road Filmu Festivālā - STIGA TROPHY'12 filma!

2013 bekeles ff 12 082012.gada 08.decembrī Lietuvas galvaspilsētā Viļņā - kinoteātrī Forum Cinema notika ceturtais starptautiskais Bezceļu Filmu Festivāls, kurā uz lielajiem ekrāniem varējām vērot kopskaitā 16 filmas - Krievijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas un Latvijas autoru darbus. Filmas tika iedalītas trijās kategorijās - Bezceļu tūrisms, Bezceļu brīvā tēma un Bezceļu sports.

Bezceļu sporta kategorijā ar  filmu "Stiga Trophy 2012" piedalījās arī mūsu operators - Mārtiņš Mitriķis - par 2012.gada augustā Alūksnē un Trapenē aizvadītājām Ziemeļeiropas zonas čempionāta sacensībām. Filma savu pirmizrādi piedzīvoja tieši festivāla laikā.

Lasīt tālāk: Off-road Filmu Festivālā - STIGA TROPHY'12 filma!

Indulis Vīdušs: "Pa stigu uz Stigu" /2012/

 

/Raksta autors: Indulis Vīdušs, Foto: Andris Eglītis, Aldis Toome, Egīls Grinfelds, Edgars Janovs, Vilmārs Vidiņš un Evita Ružāne/
 
Indulis-Viduss 

STIGA TROPHY 2012Reti gadās, ka galvenā sponsora nosaukums sakrīt ar sacensību norises vietu, bet "Stiga Trophy" – Latvijas un NEZ čempionāta posms Trofi reidā šī gada augustā Trapenē ir izņēmums – tik tiešām dalībnieki lielāko sacensību daļu pavadīja pārpurvotās un sen nebrauktās meža stigās. Vecais, labais stāsts par to, ka ar traktoriem tur sen neviens vairs nepārvietojas, jo bebri ir visu appludinājuši... Tātad pienākusi džiperu kārta. Pieteikto dalībnieku saraksts gluži kā treknajos gados – TR3 klasē vien vairāk par duci dalībnieku, kopā no četrām valstīm. Nu kas gan var būt labāks par tādu "monstru ballīti"!

Lasīt tālāk: Indulis Vīdušs: "Pa stigu uz Stigu" /2012/

Indulis Vīdušs: "Sveika, Trapene!" /2011/

 

/Raksta autors: Indulis Vīdušs, Foto: Juris Dzenis, Egīls Grinfelds, Evita Ružane/

Pēc dažu gadu pārtraukSveikaTrapene 4uma atkal dodos uz vienu no galvenajiem Latvijas dubļu braukšanas centriem. Citiem tas ir Trofi reidu čempionāta otrais posms, man – virtuāla tikšanās ar seniem draugiem un kauju slavas vietām. Tieši šeit bāzes nometnes telšu pilsētiņā par saullēkta tuvošanos liecināja HAMa motorzāģa koncerts. Sensenos laikos, kad vēl notika spraigas diskusijas par tēmu vai trofi reids ir sports, vai aktīvās atpūtas veids, iereibuši atpūtnieki nakts vidū pie sportistu teltīm dziedāja serenādes. Neteikšu, ka biju priecīgs nakts vidū telti likt uz piekabes un doties pa pļaviņu meklēt mierīgāku vietu naktsguļai, bet zināma nostaļģija pārņem, to visu atceroties.

Lasīt tālāk: Indulis Vīdušs: "Sveika, Trapene!" /2011/

 Atbalstītāji

 

 

 

ALŪKSNES NOVADS

 

 

 

 

 

    

 

 

RMS logo

 

Midland

 logo-4plus

 

 rubate

esc logo krasu

 

ISOVER logo

Klātienē 10 viesi

4x4sport_lv Harijs Sils ceļo. Skaisti! https://t.co/Q2wOdp1OqE
4x4sport_lv Daudz laimes, Latvija!! ;) https://t.co/hW8IFygAXV
4x4sport_lv Noteikti noskaties! :) Lielisks promo video "made by @mareksivans" par Trofi reidu braucējiem E.Vansoviču / A.Melni http://t.co/pE5rYt4IZE
Find us on Facebook
Follow Us