Laika prognoze

Pa stigu uz STIGU

Indulis-Viduss

Dalībnieku saraksts

dalibnieki

Stiga Trophy'12 filma

2013 bekeles ff 12 08

Mēs medijos

Mes-medijos

Rezervē savlaicīgi!

Hotels-stAuto kategorijas

Stiga Trophy 2013 sacensības triju dienu garumā notiks kopskaitā 11 auto un ATV ieskaišu grupās!
Piedāvājam ieskatu, kā orientēties starp visām pārstāvētajām auto kategorijām

TR1 (standartklase)

TR1Sērijveidā ražoti standarta apvidus automobīļi ar riteņu formulu 4x4 (kopējais riteņu skaits: 4, dzenošie riteņi: 4). Šī auto galvenie noteikumi - ir jābūt visiem satandarta auto mezgliem, atļautas dubļu riepas ar diametru līdz 820mm un platumā līdz 320mm, auto drīkst aprīkot ar vienu sērijveidā ražotu elektrisko vinču.

Lasīt tālāk: TR1 (standartklase)

TR2

TR2Sērijveidā ražoti speciāli sagatavoti bezceļa sacensību automobiļi ar riteņu formulu 4×4 (kopējais riteņu skaits: 4, dzenošie riteņi: 4). Automobiļa ārējam izskatam ir jābūt saglabātam. Automobiļa pilnai masai jābūt ne mazākai par 1150 un ne lielākai par 3500 kg.
Aizliegts pārvietot radiatoru ārpus motora nodalījuma.

Lasīt tālāk: TR2

OPEN

Open-Tautā saukta par mazo proto klasi... Open klasē transmisiju atļauts pārbūvēt, izmantojot jebkura rūpnieciski ražota sērijveida vieglā automobiļa, kura pilna masa nepārsniedz 3000 kg, mezglus. Aizliegts izmantot jebkāda veida portālos tiltus, kā arī sānu pārvadus, kas palielina centrālās riteņa ass augstumu. Maksimālais klīrenss robežās līdz 330 mm.

Lasīt tālāk: OPEN

Prototipu klase – TR3

TR3Riteņu formula 4x4 - kopējais riteņu skaits: 4, dzenošie riteņi: 4. Atļautas oriģinālās virsbūves un rāmja jebkādas izmaiņas, tai skaitā jebkura elementa demontāža vai formas maiņa. Automašīnai obligāti jābūt priekšējam vējstiklam. Šo autobūvi ierobežo minimālais auto svars - 1200 kg.

Lasīt tālāk: Prototipu klase – TR3

ATV sport

ATV-sportSpeciāli sagatavoti bezceļa sacensību kvadricikli ar riteņu formulu 4×4, kuri ir ražoti sērijveidā ne mazāk kā 100 identiskos eksemplāros. Kvadricikla masai jābūt ne mazākai par 150 kg. Atļauts izmantot riepas ar diametru līdz 762 mm (30 collas). Riepu protektora platums nedrīkst pārsniegt 330 mm (13 collas).

Lasīt tālāk: ATV sport

Turisms (standarta un sagatavotā klase)

TuristiŠajā klasē startē ar vieglajām apvidus automašīnām.

Tūrisma automobiļi tiek dalīti divās ieskaites grupās: „sagatavotie” un „standarta”. Ja apvidus automobilim ir vairāk kā viens uzlabojums (dubļu riepas, vinča, virsbūves lifts) tā tiek pieskaitīta pie sagatavotās klases.

Šīs ieskaites mērķis ir popularizēt bezceļa braukšanu kā lielisku ģimenes aktīvās atpūtas veidu,

Lasīt tālāk: Turisms (standarta un sagatavotā klase)

Mazais Dubļu ērglis

Mazais-erglisMazā dubļu ērgļa sacensības ir dubļu apļu bezceļa sacīkstes vieglajām apvidus automašīnām ar mērķi popularizēt bezceļa braukšanu kā lielisku aktīvās atpūtas veidu, pilnveidot dalībnieku prasmi dažādu šķēršļu un grūtību pārvarēšanā.

Sacensību trasē tiek iekļauts slēgts Dubļu aplis un slēgts aplis karjerā ar grūti pārvaramiem šķēršļiem.

Lasīt tālāk: Mazais Dubļu ērglis

Lielais Dubļu ērglis

Lielais-erglisLielā dubļu ērgļa sacensības ir dubļu apļu bezceļa sacīkstes vieglajām apvidus automašīnām ar mērķi popularizēt bez ceļa braukšanu kā lielisku aktīvās atpūtas veidu, pilnveidot dalībnieku prasmi dažādu šķēršļu un grūtību pārvarēšanā.

Sacensību trasē tiek iekļauts slēgts Dubļu aplis un slēgts aplis karjerā ar grūti pārvaramiem šķēršļiem.

Lasīt tālāk: Lielais Dubļu ērglis

ATV Dubļu ērglis

atv erglisATV dubļu ērgļa sacensības ir dubļu apļu bezceļa sacīkstes pilnpiedziņas ATV (kvadricikliem) ar mērķi popularizēt bez ceļa braukšanu kā lielisku aktīvās atpūtas veidu, pilnveidot dalībnieku prasmi dažādu šķēršļu un grūtību pārvarēšanā.

Sacensību trasē tiek iekļauts slēgts Dubļu aplis un slēgts aplis karjerā ar grūti pārvaramiem šķēršļiem.

Lasīt tālāk: ATV Dubļu ērglis

Smago auto jeb TRUCK klase

TruckTRUCK sacensības ir dubļu apļu bezceļa sacīkstes smagajām pilnpiedziņas (4x4; 6x6; 8x8) automašīnām ar mērķi popularizēt bez ceļa braukšanu kā lielisku aktīvās atpūtas veidu, pilnveidot dalībnieku prasmi dažādu šķēršļu un grūtību pārvarēšanā.

Sacensību trasē tiek iekļauts slēgts dubļu aplis ar grūti pārvaramiem šķēršļiem.

Lasīt tālāk: Smago auto jeb TRUCK klase

 Atbalstītāji

 

 

 

ALŪKSNES NOVADS

 

 

 

 

 

    

 

 

RMS logo

 

Midland

 logo-4plus

 

 rubate

esc logo krasu

 

ISOVER logo

Klātienē 7 viesi

4x4sport_lv Harijs Sils ceļo. Skaisti! https://t.co/Q2wOdp1OqE
4x4sport_lv Daudz laimes, Latvija!! ;) https://t.co/hW8IFygAXV
4x4sport_lv Noteikti noskaties! :) Lielisks promo video "made by @mareksivans" par Trofi reidu braucējiem E.Vansoviču / A.Melni http://t.co/pE5rYt4IZE
Find us on Facebook
Follow Us