Laika prognoze

Pa stigu uz STIGU

Indulis-Viduss

Dalībnieku saraksts

dalibnieki

Stiga Trophy'12 filma

2013 bekeles ff 12 08

Mēs medijos

Mes-medijos

Rezervē savlaicīgi!

Hotels-stPar Stiga Trophy

 

Bezceļu festivāls - STIGA TROPHY!

 

Stiga Trophy-5

Šogad vērienīgās STIGA TROPHY 2013 bezceļu sacensības norisināsies no 02.-04.augustam Alūksnes pilsētas svētku ietvaros – laikā, kad Alūksnes pilsētu kopskaitā apmeklēs vairāk kā 20'000 cilvēku! Šo abu pasākumu vienlaicīga norise būs īsti svētki un plaša publicitāte Trofi reidam un tā atbalstītājiem, un vienlaicīgi arī jauna, ekskluzīva izklaides programma Alūksnes pilsētas svētku viesiem!

Zīmīgi, ka Alūksnes pilsētas svētku šī gada tēma ir "CEĻŠ" un nav šaubu, ka arī "BEZCEĻŠ" pēc būtības ir ceļš! Un tieši pa bezceļu galvu reibinošā piedzīvojumā varēs doties visi tie, kas šajos datumos apmeklēs Alūksnes pilsētu un tās apkārtni.

Stiga Trophy-1Alūksnes pilsētas svētki sāksies piektdien, 2.augustā plkst. 11:00 ar Stiga Trophy sacensību atklāšanu. Ikvienam būs iespēja savām acīm redzēt iespaidīgu Trofi reidu auto parādes braucienu – kopskaitā ap 50 spēcīgākās Trofi reidu komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas un iespējams citām tuvējām valstīm, kas, karogiem plīvojot un skatītaju ovācijām skanot, dosies vienotā parādes braucienā cauri pilsētai... Jaudīgu dzinēju skaņas ierībinās pilsētas ielas un orķestra spēles pavadībā dalībnieki dosies spēkiem mēroties sacensību pirmajā posmā – bezceļu apļos, kuri notiks turpat Alūksnes pilsētā – Rūpniecības ielas teritorijā - skatītājiem viegli un ērti pieejamā vietā, kurā ikviens skatītājs varēs nokļūt 10 min. gājienā no pilsētas centra. Pilsētas posmā dalībniekiem sīvā konkurencē būs jāpierāda savu džipu veiklības, dinamikas un ātruma spējas. Noteikumi vienkārši – katras klases dalībniekiem jāveic divi iebraucieni – katrs pa divām stundām un pirmā posma ieskaitē uzvarēs tas, kurš pieveicis visvairāk apļus! Piektdienas sacensības tiek organizētas ar Alūksnes domes atbalstu un skatītājiem piektdien visu dienu (no 12:00 līdz 20:00 vakarā) būs iespēja bezceļa auto sacīkstes vērot bezmaksas! Stiga Trophy-2Tās pašas dienas vakarā, kad iestāsies tumsa, notiks arī īpašs vakara šovs - bezceļu automašīnu gaismas projekcijas uz Alūksnes pils ēkas sienām! Vakara gaitā Alūksnes pilsētas svētkiem par godu notiks arī dažādas citas aktivitātes – koncerti, uzvedumi, dejas un pusnaktī svētku uguņošana!

Sestdien un svētdien skatītaji pulcēsies Apes novada Trapenes pagastā – sacensību bāzē "Luksti", kur divas dienas no agra rīta līdz vakaram būs iespēja vērot aizraujošu bezceļa auto sacīkšu programmu – dažādās bezceļu trasēs par NEZ un LV čempionāta uzvaras trofejām cīnīsies ne tikai spēcīgākie Ziemeļvalstu Trofi reidisti dažādās sporta klasēs (no standarta līdz proto), bet arī tūrisma un amatieru džipi, kā arī kvadracikli un smagās pilnpiedziņas automašīnas! Uzmanības centrā, protams, būs sporta džipi – pašmāju un ārvalstu spēcīgākās Trofi reidu ekipāžas. Sestdien tās spēkiem mērosies triāla trasē, pievarot dažādus organizatoru izliktos šķēršļus, stāvus kalnus, slīpas nogāzes un demonstrējot meistarīgi būvēto sporta džipu priekšrocības un šķietami bezgalīgās iespējas braukšanai bezceļa apstākļos. Stiga Trophy-3

Svētdien, sacensību trešajā dienā, no plkst. 9:00 līdz 17:00 bāzē "Luksti" kompaktā, skatītājiem labi pārredzamā un viegli pieejamā bezceļu trasē blakus Lukstu ezeram, norisināsies sacensību kulminācijas posms un saldais ēdiens skatītājiem - sporta džipu sacensības – "4x4 dubļu apļi", kur dalībnieki izliks visus savus spēkus un enerģiju, lai izcīnītu uzvarētāju trofejas. Dubļu apļi būs aizraujošas ātruma sacensības – cīņa ar dabiski veidotiem ūdens šķēršļiem, mālainiem kalniem un purvainiem mežiem. Sportistiem kompaktājā dubļu apļu trasē sacensību režīmā nepārtraukti līdzās būs redzami visi konkurenti un nezūdošais cīņas spars ar mērķi būt ātrākajam un pieveikt pēc iespējas vairāk apļus allaž rada krietnu adrenalīna devu gan pašiem dalībniekiem, gan visiem līdzjutējiem. Svētdien pēc sporta džipu sacensībām notiks arī atsevišķas sacīkstes smago auto ieskaites grupā, kurā startēs Latvijas lielākais bezceļu monstrs ar kliedzošu nosaukumu "KILLER". Pēc apļu sacensībām, svētdienas vakarpusē notiks Stiga Trophy -4sacensību uzvarētāju apbalvošanas ceremonija ar organizatoru un atbalstītāju sarūpētām balvām.

STIGA TROPHY tiek rīkots kā bezceļu festivāls, kurā apmeklētājiem būs iespēja aizraujoši pavadīt nedēļas nogali, piedalīties interesantos konkursos un aktivitātēs, baudīt iecienītos dzērienus un ēdienus, klausīties labu mūziku DJ izpildījumā un izjust īstu bezceļa svētku atmosfēru! Protams, paralēli tam – nezūdošs sacensību gars, cīņas par sekunžu simtdaļām, ātrums un adrenalīns ekstrēmās bezceļu trasēs, iespēja tikties ar sportistiem, foto un autogrāfi, skaistas meitenes, apbalvošanas ceremonijas, loterijas un uguņošana!

Tas viss - Stiga Trofi 2013 bezceļu festivālā Alūksnē un Trapenē no 2. līdz 4. augustam!

 Atbalstītāji

 

 

 

ALŪKSNES NOVADS

 

 

 

 

 

    

 

 

RMS logo

 

Midland

 logo-4plus

 

 rubate

esc logo krasu

 

ISOVER logo

Klātienē 9 viesi

4x4sport_lv Harijs Sils ceļo. Skaisti! https://t.co/Q2wOdp1OqE
4x4sport_lv Daudz laimes, Latvija!! ;) https://t.co/hW8IFygAXV
4x4sport_lv Noteikti noskaties! :) Lielisks promo video "made by @mareksivans" par Trofi reidu braucējiem E.Vansoviču / A.Melni http://t.co/pE5rYt4IZE
Find us on Facebook
Follow Us