Laika prognoze

Pa stigu uz STIGU

Indulis-Viduss

Dalībnieku saraksts

dalibnieki

Stiga Trophy'12 filma

2013 bekeles ff 12 08

Mēs medijos

Mes-medijos

Rezervē savlaicīgi!

Hotels-stSTIGA

3

Stiga ir uzņēmums ar vairāk kā 75 gadu pieredzi dārza tehnikas ražošanā. Inovatīvi tehniskie risinājumi kopā ar skandināvu dizainu padara šī zīmola produktus par neaizstājamiem, neaizmirstot par ergonomiju, kvalitāti un rūpēm par vidi.

www.STIGA.lv

SILS

7

Pirmais Dārza un meža tehnikas veikals SILS tika uzbūvēts 2000. gadā. Uzņēmums darbojas dārza tehnikas tirdzniecības nozarē jau kopš 1991. gada. Veikalu tīkls SILS ir arī zīmola STIGA oficiālais izplatītājs Latvijā, taču bez STIGA veikalos ir atrodama arī tehnika no populārākajiem un atzītākajiem ražotājiem. Plašā tehnikas izvēle kopā ar zinošu un pieredzējušu pārdevēju konsultāciju, garantijas un pēc garantijas servisu ir tas, kas nepieciešams katram, kas meklē dārza, meža un saimniecības tehniku un instrumentus. Šobrīd Rīgā ir jau trīs Dārza un mežatehnikas veikali SILS - Brīvības gatvē 406, Maskavas ielā 446E un K. Ulmaņa gatvē 180.

www.SILS.lv

ATA Serviss

9

"ATA SERVISS" ir 4x4 rezerves daļas un aprīkojumu veikals Rīgā, Matīsa ielā. 86/1, kas ir oficiālais pārstāvis no visplašāk pazīstams 4x4 zīmoliem Latvijā, tajā skaitā:

     ARB (aizsargstieņi, sliekšņi, reduktoru blokatori un rezerves daļas, kompresori, pacelšanas siksnas, bloki un preces, jumta bagāžnieki, teltis, 4x4 piederumi)
     Super Pro4x4 (Poliuretāna bukses)
     Terrain Tamer (atsperes, amortizatori, Toyota rezerves daļas, 4x4 piederumi)
     T-Max (Vinčas, kompresori)
     Dobinsons (atsperes, amortizatori)

AVM (Riteņu rumbas slēdži)

www.ATASERVISS.lv

NTulkojumi

logo NT

 

 

 

NTulkojumi – komunikācija, kas spēj nojaukt barjeras!

Uzņēmuma pamatdarbība ir tulkojumu ar notariālu apliecinājumu pakalpojumu sniegšana. NTulkojumi  tulkotāji ir ar pieredzi darbā ar juridiskajiem tekstiem, ar augstāko filoloģisko izglītību un atlasīti un testēti, pārbaudot un nemitīgi uzlabojot tulkotāju darba kvalitāti, ātrumu un precizitāti. Ātrus un precīzus tulkojumus spējam nodrošināt pateicoties NTulkojumi  kvalitātes vadības shēmai, par ko vairāk varat lasīt mūsu mājas lapā sadaļā "Kvalitāte".

Lai gan uzņēmuma pamatdarbības joma ir tulkojumu ar notariālu apliecinājumu pakalpojumu sniegšana, tulkotāju datu bāze ir plašāka, ietverot sevī tulkotājus ar pieredzi un izglītību arī citu tekstu tulkošanā. NTulkojumi piedāvā rakstiskus tulkojumus dažādās valodu kombinācijās.

www.NTULKOJUMI.lv

 

MAPON

8
Kompānija "Mapon" ir viena no lielākajām GPS autoparka vadības un kontroles pakalpojumu nodrošinātājām Latvijā. Šobrīd ar Mapon palīdzību tiek vadītas jau vairāk nekā 7000 transportvienības, tai skaitā vieglās, smagās un spectehnikas. 
Mapon sistēma sastāv no transportlīdzeklī uzstādītas GPS iekārtas un interneta programmas, kā arī viedtālruņu aplikācijas. GPS iekārtas sūtītie dati par auto darbību tiek attēloti atskaitēs, līknēs un grafikos. Tajos klients var aplūkot automašīnas atrašanās vietu, pārvietošanās ātrumu, maršrutu vēsturi, degvielas atlikumu bākā un daudzus citus būtiskus autoparka darbības rādītājus.

 Atbalstītāji

 

 

 

ALŪKSNES NOVADS

 

 

 

 

 

    

 

 

RMS logo

 

Midland

 logo-4plus

 

 rubate

esc logo krasu

 

ISOVER logo

Klātienē 6 viesi

4x4sport_lv Harijs Sils ceļo. Skaisti! https://t.co/Q2wOdp1OqE
4x4sport_lv Daudz laimes, Latvija!! ;) https://t.co/hW8IFygAXV
4x4sport_lv Noteikti noskaties! :) Lielisks promo video "made by @mareksivans" par Trofi reidu braucējiem E.Vansoviču / A.Melni http://t.co/pE5rYt4IZE
Find us on Facebook
Follow Us